Aktuální sdělení

Milí přátelé,
kapacity mého diáře jsou zcela naplněny, nové klienty už nemohu přijímat. Obracejte se prosím s důvěrou na moje báječné kolegyně:

Tereza Holendová tel. 602 267 872 má masérnu na ZÚNZ a je také mobilní masérka www.azereth.cz
Lenka Vtípilová tel. 728 598 159 má masérnu na II. poliklinice
Radka Bendová tel. 603 276 146 má masérnu na Jiráskových sadech

Všechny jsou velmi šikovné masérky a Dornovské terapeutky, já sama se u nich nechávám rovnat i masírovat.

Hezké dny!
LK


Masáže
Pokoj pro masáže
Nabízím aromamasáž, ošetření Dornovou metodou, Breussovu masáž. Při masáži používám kvalitní masážní oleje značky Nobilis Tilia a vlastní třezalkový olej.

Služba mobilní masérky
Mohu Vás namasírovat u Vás doma, ve firmě, mateřském centru ... Vlastním skládací masážní lehátko a vše potřebné vozím s sebou.

V mojí nabídce naleznete také Dárkové poukazy. Buďte originální a darujte masáž! Buď si vyberete z dárkových poukazů na konkrétní masáž nebo výběr masáže necháte na obdarovaném a předplatíte pouze částku.

Dárkový poukaz na celkovou aromamasáž 900 Kč
Dárkový poukaz na aromamasáž zad, šíje, hlavy 500 Kč
Dárkový poukaz na ošetření Dornovou metodou 1000 Kč
Dárkový poukaz na masáže v hodnotě 2000 Kč
Dárkový poukaz na masáže v hodnotě 3000 Kč
Dárkový poukaz na masáže v hodnotě 5000 Kč

Nobilis Tilia

Můžete nahlédnout do vzorníku výrobků laboratoří Nobilis Tilia, pomohu Vám s výběrem vhodné kosmetiky. Namíchám Vám masážní olej nebo krém přímo pro Vás, éterický olej vybereme společně při Vaší návštěvě. Dále nabízím přípravu speciálních léčebných přípravků: např. koupel pro děti při planých neštovicích, olej na léčbu jizev (se zaškolením techniky masáže), léčivá pasta na bradavice, šampón proti vším, repelent proti klíšťatům a dalšímu hmyzu atd.

Údaje o ceně a času jsou orientační.


Aromamasáž
Aromamasáž využijte ve chvíli, kdy jste unaveni, cítíte zatuhlé svaly (i myšlení), chcete si opravdu hluboce, účinně odpočinout a nechat o sebe pečovat. Je to velmi jemná metoda s hlubokými účinky. Směs éterických olejů se připravuje ke každé masáži zvlášť podle žádoucích účinků.
Pravidelná masáž Vás udrží v dobré kondici, budete se cítit lépe, uvolněni, zbystří se Vaše vnímaní a zlepší tvořivost.
Masážní oleje
Po masáži je dobré jeden den pít více vody, vyplaví se tím uvolněné nečistoty. Dále je vhodné vyvarovat se zvýšené fyzické námahy. Vysprchujte se před masáží, po masáži nechte ještě několik hodin působit éterické oleje, které se postupně vstřebávají do krve a účinně působí. Byla by škoda je smývat.
Cena:
záda, šíje, hlava 1 hodina 500 Kč
celková masáž 1,5 hodiny 900 Kč
Permanentka na 5 masáží dle vlastního výběru 4500 Kč
Masážní balíček: 2x aromamasáž, 1x Dornova metoda 2500 Kč

Dornova metoda plus - Dornplus - Prouzová, Púry
Cítíte-li bolest v zádech, nechte se ošetřit Dornovou metodou. Je velmi účinná při rozdílných délkách nohou, plochých nohách, vbočeném palci, vyhřezlých ploténkách, vadném držení těla i u dětí apod. Dekorace Máte-li potřebu dávat si nohu přes nohu, při dlouhém stání byste se nejraději opřeli nebo se při sezení různě kroutíte, přijďte. Bolí Vás hlava, špatně vidíte, slyšíte, brní Vás ruce nebo nohy? Může to být způsobeno posunutým obratlem, neváhejte se na mě obrátit. Maminky po porodu, nechte si srovnat pánev, příp. posunutou kostrč, vyvarujete se problémům do budoucna.
Ošetření spočívá ve srovnání rozdílných délek končetin, správného zasazení kloubů a srovnání všech obratlů. Naučím vás také, jak si pomoci sami při bolestech zad. Vše jemně, plynule, za Vaší spolupráce.
Cena:
Dornova metoda 2 hodiny 1000 Kč

Breussova masáž
Breussovu masáž používám nejčastěji po ošetření Dornovou metodou, jelikož přispívá k regeneraci meziobratlových plotének a působí blahodárně na obratle nově usazené na správné místo. Lze ji však aplikovat i samostatně, převážně v akutních případech (výhřez ploténky), kdy nelze použít Dornovu metodu. Je to jemná masáž páteře, která rovná lehké vybočení obratlů, je hluboce uklidňující, detoxikuje organismus. Využívá vyživujících vlastností třezalkového oleje.
Cena:
Breussova masáž samostatně 45 minut 500 Kč

Objednejte se
Pokud Vás moje nabídka oslovila a máte zájem masáž vyzkoušet, kontaktujte mě pro smluvení konkrétního termínu na tel. 606 626 919 nebo lenka.kosar@seznam.cz. Další možností je využití následujícího objednávkového formuláře:
Vaše celé jméno: Telefon:
Mám zájem o: E-mail:
Adresa:
Předběžný termín:
Poznámka:
Odeslat objednávku

Certifikáty

Reference
Hybnerová Viktorie, 17. 12. 2008 14:10:00
Chci vyjádřit poděkování masérce Lence Kosařové za její odbornou a pečlivou aromamasáž. Dokázala mě zbavit bolestí krční a bederní páteře. Několikerým opakováním mě dovedla vrátit do dobré fyzické i psychické kondice. Poradila mně i některá cvičení ke zlepšení mého zdravotního stavu. Děkuji a přeji krásné Vánoce.

Lenka Rojíková, 2. 2. 2009 10:55:00
K Lence Kosařové chodíme téměř celá rodina pravidelně na masáže. Aromamasáž je díky různým olejíčkům vždy šitá přesně na míru našim aktuálním problémům a psychickému stavu a dodá nám potřebnou energii. Po masáži jsme jako znovuzrození.

Věra Červenková, 19. 5. 2009 15:35:00
Děkuji Vám pani Kosařová za krásný pocit uvolnění a lehkost, kterou cítím po masáži od Vás, člověk má pocit jako by se "vznášel". Masáž mi moc pomáhá a já Vás můžu jen každému doporučit. Ještě jedou děkuji a hodně úspěchů Vám přeji.

Hana Zaoralová, 20. 6. 2010 13:51:02
" zhruba do 30 let věku snese tělo jakoukoliv zátěž, po třicítce však vyžaduje pravidelný „servis“ (pravidelné cvičení a masáže zádového svalstva profesionálem)"Dr. Mlčoch. škoda,že jsem si tohle nepřečetla dřív. Ušetřila bych si zdravotní problémy, které jsem považovala za běžné,neodstranitelné, související s věkem, těhotenstvím a následující, někdy vyčerpávající péčí o děti. Jsem ráda, že jsem našla svého profesionála, kterého můžu všem DOPORUČIT!!!! Lenka Kosařová je odborníkem na svém místě, sama poznala, našla a objasnila mnohé problémy, o kterých jsem ani neměla tušení. Masáž byla vel

Hana Zaoralová, 20. 6. 2010 13:54:16
mi příjemná,cítila jsem se opravdu skvěle, odpočinutá, nabitá energií!!!! Budu se těšit na další návštěvu.

Jiří Vaněček, 12. 4. 2011 11:36:35
Paní Kosařová mi vyléčila vyhřezlou ploténku. Po "léčbě" klasickou medicínou, kdy mi lékaři nabízeli pouze léky tlumící bolest a jako jediné řešení operaci páteře, jsem i přes svou nedůvěru v alternativní způsob léčby navštívil pí. Kosařovou. Díky Breussově masáži a aplikaci Dornovy metody jsem po několika sezeních zcela vpořádku. Paní Kosařová mě svými masážemi vrátila do aktivního života. Velké díky.
Přidat referenci
Vaše jméno: Odeslat