Spřízněné duše
http://pani-dyne.cz/

Stránky věnované zdravému, chutnému a na první pohled lákavému jídlu. Naleznete zde fotky a recepty různých jídel, která již opravdu někdo uvařil, vyfotil a pochutnal si na nich. Všechna jídla vycházejí z makrobiotického vaření s cílem o co největší pestrost barev a chutí na talíři.

Paní Dýně - makrobiotika a recepty
http://jurtcamp.cz/

Nabízíme celoroční ubytování v pěti jurtách pro 2 , 4 a 6 osob. Jurty jsou vybaveny přírodními futony na spaní, nábytkem k sezení, úložnými prostory. Plně k dispozici jsou v blízkosti sociální zázemí, splachovací WC, sprchy a společná vybavená kuchyňka. Můžete si však u nás vyzkoušet i solární sprchu, každá jurta má mimo jiné vlastní kadibudku. Celý areál je obklopen lesy, rybníky a loukami. Okolí je protkané cestami vhodnými na cykloturistiku a pěší turistiku. Na své si přijdou také milovníci...

Jurty
http://koncovky.cz

Tyto stránky se netradičně věnují tradičnímu hudebnímu nástroji, který se na Slovensku nazývá "koncovka". Archeologické nálezy svědčí o jeho hojném používání již před tisícovkami let starými Slovany. Koncovky a fujary si určitě zaslouží naší pozornost. Pozoruhodné léčivé a meditační účinky hry na ně a snadnost intuitivního hraní z nich dělají hudební nástroj nastupujícího tisíciletí. Jsou reprezentantem nového životního stylu v souladu s přírodou, harmonickými sociálními vztahy a zdravím. Poselstvím pro ty nejmenší od našich předků.

Koncovky
http://ekozahrady.com

Stránky o ekozahradách a životním stylu respektujícím přírodní zákony, určené lidem, jimž zdraví naší planety není lhostejné. Cílem tohoto webu je představit hlavní myšlenky nově se rodícího přístupu k zahradničení, přírodě a planetě Zemi celkově. Opravdu nový je samozřejmě jen lidský přístup, neboť principy zde popsané jsou jen stručným shrnutím toho, jak příroda zahradničí od počátku světa. Poznáme-li její logiku a souvislosti, můžeme na svých pozemcích začít doslova tvořit nové světy, jaké v této době už nejsou téměř nikde k vidění.

Ekozahrady